אודות מאמן קרב מגע בנתניה איציק ביטון מייסד נוקאאוט

איציק ביטון דאן 5

מאמן קרב מגן ישראלי ומאמן אומנויות לחימה בנתניה מוסמך מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.
עוסק בתחום קרב מגע ישראלי אמנויות הלחימה משנת 1997.
איציק החל את אימוני קרב מגע נתניה אצל המאמן רפי אלגריסי שהיה אחד מתלמידיו הבכירים של מייסד הקרב מגע אימי ליכטנפלד (שדה אור). לאחר שרפי החליט לקחת אותו תחת חסותו בעקבות בעיות אלימות בבית – הספר אצל רפי התמחה איציק בקרב מגע כמקצוע עיקרי ובאייקידו כמקצוע משני (אייקידו היא שיטה הפועלת על בסיס הרמוניה וניצול כח היריב כנגדו).
בשנת 2004 הצטרף איציק יחד עם מאמנו לעמותה ק.מ.י קרב מגן ישראלי שעודד אותו לצאת לקורס מדריכים, בשנת 2005 סיים בהצלחה את קורס המדריכים מטעם המכללה האקדמית בוינגייט תחת ראש שיטת ק.מ.י אבי אבסידון אשר העניק לו באותה השנה ביחד עם רפי אלגריסי את החגורה השחורה. בשנת 2006 פתח איציק את הסניף הראשון בנתניה.
איציק התלווה לאבי אבסידון במשך שנים רבות להדרכות קרב מגע והגנה עצמית במסגרות בטחוניות שונות: שירות בתי הסוהר, המכללה לפיקוד טקטי של צה"ל, הכשרת הסגל הרפואי במוסדות לבריאות הנפש והכשרת מאבטחים בכל הרמות. כמו כן, בכל שנה איציק לוקח חלק פעיל בהדרכות קורסי מדריכים
ועוזרי מדריכים מטעם המכללה האקדמית בוינגייט תחת אבי אבסידון ומעביר באופן פרטני קורס קרב מגע.
בשנת 2009 סיים איציק קורס מאמני אומנויות לחימה מטעם המכללה האקדמית בווינגייט.
בשנת 2005 פגש איציק את שיהאן משה קסטיאל (דאן 10 בנינג'יטסו) והחל את אימוניו בנינג'יטסו. במקביל החל איציק את לימודי הרפואה המשלימה באוסטיאופתיה מטעם שלוחה של מכללת מינכן בניהולו של הרב משה קסטיאל המהווה עד היום מורו ורבו הרוחני של איציק.
כיום איציק מאמן ומנהל את רשת בתי הספר ללחימה והגנה עצמית נוקאאוט המונה מאות מתאמנים, מתוכם עשרות חגורות שחורות ומדריכים מוסמכים על ידי המכללה האקדמית בוינגייט וצה"ל.
במהלך השנים בנוסף לתחום של לימוד קרב מגע התמחה איציק בתחום החינוך על ידי עבודה עם נוער, ילדים בסיכון ואוכלוסיות מיוחדות. איציק תכנן לכל מסגרת תכנית עבודה מדויקת ומותאמת לצרכיה דרך אמנויות לחימה, הצליח להגיע לנפש האדם, לבנות לו בטחון עצמי, שליטה עצמית וכבוד בין אדם לחברו.
איציק וצוותו מדריכים בבתי ספר רבים באזור השרון בפרויקטים בשיתוף השירות הפסיכולוגי החינוכי, העמותה לחינוך בלתי פורמלי ומשרד החינוך.
איציק מאמין שדרך אומנויות הלחימה אפשר לבנות כל אחד ולהגיע איתו להישגים בכל תחום.
רקע נוסף באומנויות לחימה : ג'וג'יטסו ברזילאי , איגרוף  וMMA- .
מאמנים נוספים שהשפיעו על דרכו של איציק באומנויות לחימה : רן סודאי, ארז שרעבי, ג'ון אסקודרו ורון רותם.

איציק ביטון מנהל נוקאאוט
צריך עזרה?