קרב מגן - לחימה אפקטיבית לאימוני מאבטחים.

כיום בישראל יש המון חברות אבטחה שנותנות מענה בטחוני לגנים בתי ספר בנקים ועוד.. אנחנו בנוקאאוט- קרב מגן ישראלי נותנים שירות אישי של אימוני מאבטחים לחברות שונות ומגוונות. כגון: מאבטחי בתי חולים, בתי ספר, דואר ישראל, מאבטחי אישים, ברינקס, אבטחת מועדונים, ועוד...
 
במסגרת האימונים המאבטחים יעברו הכשרה וילמדו כיצד להתמודד מול מצבים שונים של תקיפה. למשל הגנות מול סכין, אקדח, מקל, השתלטויות, בן ערובה מעברי קהל ועוד.. האימונים שאנחנו מעבירים הינם אימונים מתוך לימוד יום יומי של מצבים שונים בהם מאבטחים נתקלים. אותם מצבים אנחנו הופכים לסימולציות ומוצאים להם פתרונות כיצד להתמודד ולנטרל את התוקף בצורה המקצועית והמהירה ביותר מתוך ידע עצום ונרחב שיש לנו בעולם הקרב מגן ישראלי.
 
אחד הדברים העיקריים באימוני קרב מגע זה התמודדות מול מצב לחץ. מאבטח שמותקף חייב להיות קר רוח, סבלני ונחוש. מטרתנו באימונים היא לצמצם ככל הניתן את זמן התגובה של המאבטח, ע"י הכנסת מודעות וראיה רחבה של הסכנות הקיימות בשטח.
 
על ידי מאמני קרב מגן מוסמכים מטעם המכללה האקדמית בוינגייט שעברו הכשרות ואימונים אינטנסיביים אנחנו ניקח את צוות המאבטחים שלכם ונביא אותם לידי יכולות להתמודד מול אתגרים שונים בעולם האבטחה.
 
לנוקאאוט - רשת בתי ספר לאומנויות לחימה בהנהלת איציק ביטון, פונות גם חברות שונות אשר רוצות לתת מענה להגנה עצמית לעובדים שלהם מפני תקיפות ואיומים שונים שיכולים לקרות במהלך העבודה (שוד,הטרדות מיניות, תקיפת לקוחות ועוד).
 
אימונים אלא חשובים מאוד במיוחד במצב הנוכחי שמדינת ישראל נמצאת בו. מבחינה ביטחונית ומבחינת הפשע המשתולל מאבטחים נמצאים בקו החזית ולכן החשיבות ללמוד הגנה עצמית היא מהחשובות ביותר. מלבד זאת שחברה שמוציאה את מאבטחיה להשתלמויות של קרב מגע מעצימה את שמה.

צריכים ייעוץ הכוונה צרו קשר עוד היום ונחזור אליכם.

צריך עזרה?